Garanti ve İade

Şartlar

İade veya değişim işleminizin tamamlanması için lütfen öncelikle info@vuqu.com.tr adresinden veya +90 0533 688 33 50 no lu telefondan irtibata geçiniz. Satın alınan ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş orijinal paketinde etiketi ile birlikte gonderilmesi gerekmektedir. VUQU yageri yollanan ürünlerinkargo ücreti alıcıya aittirve kargo ücretleri iade edilememektedir.

Ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza email ile iletilir. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir.

Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadığınızda takdirde lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

İade ve Değişim

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Almış olduğunuz ürünün etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri, kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması halinde www.vuqu.com.tr adresinden satın aldığınız ürünleri sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirebilir.

İade edilen ürün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Vuqu tarafından kredi kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Vuqu’nun bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.